Uniforest Connect App Industry 4.0

Aplikácia Uniforest Connect

uniforest-app-telefon

Bezplatná online zákaznícka a servisná aplikácia pre analýzy technicko-ekonomických parametrov pre lesné navijaky spoločnosti UNIFOREST.

Spoločnosť UNIFOREST vždy kráča s dobou. Najčerstvejšou novinkou, ktorú by sme vám radi predstavili je aplikácia Uniforest Connect, pomocou ktorej majú lesníci prehľad o všetkých dôležitých parametroch a informáciách o stroji v reálnom čase aj v podobe histórie na časovej osi pre podrobnejšiu analýzu a pravidelné kontroly údržby. 

Uniforest Connect App je kompatibilná s našimi lesnými navijakmi série Profi 70 GK, 65 G, 85 G, 85 GF, 90 GKpower a 120 Gpower. Z dlhodobého hľadiska ju spoločnosť UNIFOREST plánuje prispôsobiť väčšine produktov z nášho sortimentu. Od decembra 2022 je aplikácia štandardnou výbavou hydraulických navijakov rady PREMIUM!

Agrosalón 2022

Ocenenie v kategórii Lesné stroje na ťažbu a manipuláciu

Naša spoločnosť získala v decembri 2022 cenu veľtrhu na Agrosalóne v kategórii Lesné stroje na ťažbu a manipuláciu vďaka aplikácii UNIFOREST CONENCT INDUSTRY 4.0. 

Gala-Agrosalon_ocenenie_uniforest

Ako funguje aplikácia Uniforest Connect

  • Aplikáciu si používateľ stiahne do smartphonu so systémom Android/iOS z obchodu Google Play/iTunes. Je dôležité, aby zariadenie disponovalo a umožňovalo Bluetooth spojenie na komunikáciu s navijakom
  • Užívateľ môže sledovať činnosť spojky, brzdy, kladky s odvíjaním lana či koncového spínača – to všetko v reálnom čase
  • Meria sa čas pravidelného servisného intervalu, takže používateľ je upozornený, aby naplánoval ďalšiu povinnú kontrolu údržby
  • Ovládanie nakladania na navijak: elektronika sleduje zaťaženie stroja v reálnom čase, takže užívateľ sa môže uistiť, či si vybral optimálny navijak pre svoje potreby
  • Diagnostika umožňuje neustále aktívne sledovanie napájania, ťažnej sily, signálov diaľkového ovládania, vstupných a výstupných ventilových cievok
 

Funkcie pre používateľov

  1.  Základnú diagnostiku môžu používatelia vykonať na mieste sami.
  2. Firmy, ktoré disponujú viacerými navijakmi a zamestnancami využijú dennú analýzu všetkých používaných zariadení prostredníctvom jedného digitálneho kanála (aplikácie) na kontrolu účinnosti navijakov.
  3. Upozornenie na servisný interval podporuje užívateľa ku optimálnej údržbe stroja a zaistení čo najdlhšej životnosti (pravidelné upozornenia na servis).
  4. Možnosť prihlásiť sa do tendrov vyžadujúcich funkcie v súlade Industry 4.0 alebo akéhokoľvek iného digitálneho sledovania strojov.

UNIFOREST = prvá spoločnosť v lesníctve, ktorá vstupuje do digitálneho sveta (ako súčasť Industry 4.0)

Spoločnosť Uniforest sa stáva prvým výrobcom lesných navijakov, ktorý umožňuje digitálnu diagnostiku a pozdvihuje užívateľský zážitok na vyššiu úroveň! Čím si nielenže udržuje konkurenčnú výhodu, ale hlavným cieľom je implementovať ďalšie riešenia na zlepšenie užívateľskej skúsenosti pre koncových zákazníkov, predajcov a poskytovateľov služieb.

Potrebujete poradiť?

Neváhajte sa na nás obrátiť!

Návrat hore