O nás

Značka UNIFOREST

UNIFOREST company & brand

O nás

Spoločnosť UNIFOREST

UNIFOREST je celosvetovo uznávaná spoločnosť s pôsobivou 30-ročnou tradíciou výroby lesných strojov, vyznačujúca sa inováciami a špičkovou kvalitou.  

Sme zástupca výrobcu UNIFOREST na Slovensku. Zaoberáme sa predajom lesnej techniky a pridružených technológií už viac ako 20 rokov. Našou úlohou je priblížiť túto lesnú techniku našim zákazníkom a záujemcom. V súčasnosti sa na Slovensku staráme o chod viac ako 1000 ks lesnej techniky UNIFOREST.

Servis, náhradné diely, technická podpora

Spokojnosť našich zákazníkov s ponúkanými strojmi, ako aj so servisom, dodávkou náhradných dielov, či technickou podporou je u nás na prvom mieste a preto sa snažíme spolu s výrobcom, aby naše stroje  mali dlhú životnosť, kompaktnú konštrukciu a taktiež jednoduchú údržbu. Naše úsilie potvrdzujú získané certifikáty vyhovujúce európskym a medzinárodným normám, ktoré dokazujú použiteľnosť, kvalitu, bezpečnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Certifikáty a ocenenia

Špičkový dizajn našich strojov je podporený certifikátmi v súlade s európskymi a medzinárodnými normami, ktoré dokazujú ich hodnotu, kvalitu, maximálnu bezpečnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Potrebujete poradiť?

Nevahájte sa na nás obrátiť.

Návrat hore